O projektu Slunečné sady

Benefity projektu

  • Bydlení v luxusní čtvrti na prahu Krušných hor
  • Na 70 stavebních pozemků od 950 m2
  • Multifunkční sportoviště v areálu
  • Lokální občanská vybavenost
  • Turisticky atraktivní okolí
  • Potenciál růstu cen

Zdravíme,
rádi bychom vyjádřili pár řádky, jak se nám v novém domově ve Slunečních sadech žije. Okolí je velmi příjemné, sousedé jsou přátelští a velmi milí. Rádi relaxujeme prací na naší zahradě. Jediný drobný nedostatek je v horší struktuře hlíny na pozemku, ale tuto drobnost nám dostatečně kompenzuje krásný výhled na Krušné hory a klidné prostředí. Pokud tedy váháte, jestli zrovna Slunečné sady, za nás určitě ANO.

Pan Pinl,
spokojený soused


Podrobné představení projektu

Projekt Slunečné sady v obci Vysoká Pec-Drmaly představuje revoluci rodinného bydlení nejen v této lokalitě, ale i v širším okolí.

Toužíte po bydlení v luxusní čtvrti, nadstandardních možnostech relaxace, s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst v pohodlné blízkosti? Slunečné sady přinášejí řešení nad vaše očekávání.

Spolu s námi se stanete svědky vzniku zcela nové, okázalé čtvrti s klientelou podobného sociálního založení. S naším projektem si kupujete víc než jedinečné místo pro váš dům, ale také jeho atmosféru a bez nadsázky i prostředí, kde jednou budete žít.


Vize moderní vilové čtvrti

Projekt Slunečné sady nabízí k prodeji celkem 70 stavebních pozemků o velkorysé rozloze minimálně 950 metrů čtverečních, určených k výstavbě rodinných domů. Domy, které zde vyrostou, budou moderním a zároveň klasickým bydlením zejména pro ty, kdo požadují maximální komfort, klidnou lokalitu uprostřed zeleně, sportovní a relaxační vyžití a dobře dostupné veškeré služby v okolí.

Jednotný živý plot oddělující rodinné domy od ulice poskytne rezidentům Slunečných sadů náležitý klid a soukromí. Koncept navíc zahrnuje v této zcela nově zbudované, moderní čtvrti multifunkční sportoviště s hřištěm pro basket, tenis, volejbal, beach volejbal či fotbal.


Občanská vybavenost

Kromě mimořádných sportovních možností projekt nabízí i základní občanskou vybavenost dvěma obchody, restaurací, základní školou či autodomem a dále kompletní infrastrukturu ve vynikající dostupnosti okolních větších měst.

Vysoká Pec-Drmaly se v rámci Ústeckého kraje nalézá v pohodlné blízkosti měst Jirkov, Chomutov či například Most, která disponují veškerou občanskou vybaveností – zdravotní péče, kompletní vzdělání zahrnující různé typy škol všech stupňů, nákupní možnosti, služby či společenské, kulturní a sportovní příležitosti i pracovní příležitosti v nejrůznějších oblastech. Města jsou přitom vzdálena jen několik málo minut jízdy autem či MHD. Zkrátka všude budou mít rezidenti blízko, a přitom povedou život v hájemství lesů a klidné, bezpečné lokalitě, se sousedy naladěnými na podobnou vlnu.